komunikace: ať svět pozná, co jste dokázali

Foto článku

Podnikat bez komunikace je jako mrkat na dívku ve tmě. Je hezké, že to děláte, ale nikdo se to nedozví. Pojďme to změnit.

Máte úspěšné projekty. Zásadní inovace. Zajímavé profesionály. Silné příběhy. Jste přínosem pro společnost. I pro odvětví, v němž podnikáte. Vy to víte. Ale co ostatní? Pokud má někdo vaši práci ocenit, musí se o ní dozvědět. Vnímat ji. Pochopit. 
 
Svět médií a sociálních sítí je pestrý, dynamický, fragmentovaný. Pro mnohé nepřehledný. A přesto důležitý. 
 
Těch, k nimž se mají vaše příběhy dostat, je mnoho. Spotřebitelé. Obchodníci. Konkurenti. Odborníci. Studenti. Státní orgány. Lidé v místech, kde podnikáte. A taky vaši zaměstnanci. I ti, které byste chtěli do vaší firmy získat. 

Společně najdeme nejlepší způsob, jak o vás a vaší práci dát vědět.

co spoluprací s námi získáte?

publicitu v médiích

Také jste rádi, že se o úspěších svých známých i konkurentů máte jak dozvědět, i když nejste v kontaktu? Rádi si čtete zajímavé články o novinkách v oboru? My zařídíme, že se bude psát i o vás. 

eventy, na které se nezapomíná

Potřebujete akci plnou lidí a energie, nebo spíš komorní event pro ty, na kterých vám extra záleží? Společně najdeme takový koncept, který bude pro vaši akci ten pravý.

šmrncovní design

Už víte, že design vašich výrobků a služeb o vás řekne mnoho, a to jste se ještě se zákazníkem neviděli? I my si myslíme, že první dojem je důležitý.

pozornost v onlinu

Myslíte si, že se dnes veškerá pozornost upírá k tomu, co se děje online? Máte pravdu. Kdo by potom nechtěl být vidět na všech online kanálech… Považujte to za hotovou věc.

když se dáme do práce

Dovolte nám vaše priority, příběhy a potřeby poznat do takové míry, abychom mohli společně nastavit dlouhodobý směr komunikace. Vybrat efektivní komunikační kanály. Rádi pracujeme strategicky a v širších souvislostech. Zde se skrývá největší potenciál.
 
Nejlépe se nám pracuje, když můžeme dělat kompletní řešení na klíč. A společně tak téma ještě posouvat. Možná ale nyní potřebujete jen něco velmi konkrétního, aby vám zapadl poslední dílek do skládačky. Jsme tady i pro takové chvíle. 
 
Pojďme se podívat, co pro vás můžeme udělat.
 

strategie a plánování

Dobrou strategií vše začíná a špatnou vše často končí. Proto si na ni dáváme tak záležet. Je to naše korunní disciplína. Při jejím sestavení bereme v potaz všechny vaše cíle, díváme se dopředu, ale i dozadu - vytváříme něco živého, s čím můžeme pracovat v průběhu času.

analýza současného stavu

Nejste si úplně jistí, jestli jste zvolili správné komunikační kanály, nebo jestli byste neměli využívat ještě nějaké jiné? Pochybujete o tom, že obsah, který komunikujete, je to “pravé ořechové”? Rádi se na vaše komunikační aktivity podíváme naším okem, uděláme pro vás analýzu a připravíme doporučení na změnu.

mediální komunikace

Ve světě ovládaném masmédii se hodí umět komunikovat s novináři a dalšími lidmi z mediální branže - někteří z nás byli dříve sami novináři, někteří byli zase dlouhodobě na klientské straně. Naše zkušenosti zužitkujeme při zajištění mediálních výstupů o vašich projektech i společnosti.

online marketing

Žijeme online. Myslíme online. Komunikujeme online. Mít kvalitně podchycenou správu online marketingových kanálů je v dnešní době základ. Víme, jak se o tyto kanály starat a jak jim vtisknout vaši identitu i vaše hodnoty. Být vidět znamená být online.

branding a grafický design

Brand je takový, jak ho vnímají klienti. Ale jak ho mají vnímat, ovlivňujete vy.  Kvalitní design vašich produktů či služeb odráží hodnoty značky a může být prvním impulsem k tomu, aby s vámi chtěli spolupracovat ti, o jejichž spolupráci stojíte. Dobře promyšlená vizuální komunikace se může stát vaší konkurenční výhodou a vy dobře zapamatovatelným hráčem na trhu.

pořádání akcí

Při pořádání jakéhokoliv eventu platí více než kde jinde, že úspěšná akce je rozhodně něco víc než jen skvělý catering, dobré místo a dostatek účastníků. Perfektní organizací to začíná, ale pro nás je důležitý ten správný koncept, pozitivní energie a detaily, na které se nezapomíná.

konzultace a školení

Někdy je nejlepší cesta, dělat si to sám. Koneckonců vy víte nejlépe, co děláte. Znalosti, které k tomu potřebujete, si můžete doplnit u nás. Nejlepší praxi máme s tím, že vy nám přesně řeknete, s čím potřebujete poradit, a my pro vás uděláme školení na míru.

případové studie

logo Rondo

Případová studieKomunikace obsahu

Shared Value - platforma pro šíření konceptu

Případová studieShared Value

konference Inovace výuky

Případová studieKomunikace obsahu

Někdy je to s komunikací těžké, protože nemáte o čem vyprávět. A komunikace mýdlové bubliny nikdy nedopadne dobře. V takovém případě se společně můžeme podívat, jestli bychom zajímavý obsah nemohli vytvořit....a jestli by náhodou nemohl sloužit i něčemu jinému než komunikaci.

každá spolupráce začíná kontaktem