články/blog

obrázek článku
firmy by neměly nic vracet, měly by spíš vytvářet

V roce 2014 měl v Praze přednášku šéf představenstva firmy Nestlé Peter Brabeck. Mluvil o přístupu k podnikání a mimo jiné řekl, že si nemyslí, že by měl společnosti něco vracet, protože nemá pocit, že by jí něco vzal. Narážel tak na určitý


obrázek článku
posádka autobusu a naše stopy

Poprosili jsme všechny z autobusu, aby napsali jeden článek na blog. Mohlo to být téměř o čemkoliv. Jediný limit byl v tom, že to mělo být alespoň trošku o našem společném autobuse. Takže jestli o nás a našich stopách chcete vědět víc, tak čtěte :).


obrázek článku
jak se nám stal autobus

Na našem webu se často setkáte s pojmem “autobus”, “right people on the bus” a s různými podobnými slovy. Taky fotky máme z autobusu. Možná se ptáte, co to znamená ...


obrázek článku
vítáme vás na blogu Innovation Footprint

Co na našem blogu najdete? To, co nikde jinde ne - postřehy posádky našeho “autobusu”, díky kterým nás můžete poznat trošku víc. Takže až se potkáme, tak si už nebudeme cizí :)


obrázek článku
motivace sovy

Jsem sova. A nemyslím tu stránku týkající se moudrosti. Nesnáším ranní vstávání a naopak ožívám k večeru. A nemám ráda stereotypní práci. Tak jsem tady a funguje to.


obrázek článku
10 tipů, když plánujete focení

K tomu, abychom na webu vytvořili ten správný dojem, jsme potřebovali fotky. Fotky, na kterých ukážeme, jací jsme, na jaké vlně jedeme a že spolupráce s námi bude fajn. Obrázky, které budou povídat přesně to, co chceme.


obrázek článku
jak se staví web

Pokaždé, když dělám další web, je to úplně jiný. Přál bych si nějaký unifikovaný návod, ale víte, jak to je... To by chtěl každej. Pár věcí, na které byste se ale měli chtít soustředit, tu přeci jen je.


obrázek článku
ona hrála hada...

Začalo to večer. V šest večer. V době, kdy se má chodit na večeři nebo na pivo. Nám začínal dvouhodinový blok “komerční komunikace”. Nám znamená cca dvaceti studentům ekonomie na VŠE a mně...


obrázek článku
proč právě já a tady?

Sám si tuto otázku nekladu. Ale občas ji dostávám. Za svou předchozí zkušenost v „korporátu“ jsem nesmírně vděčný.  Bez ní bych nebyl tady a nedělal práci, kterou dělám.


obrázek článku
jak je důležité spolupracovat s lidmi, na které je spoleh

Spolupráce a důvěra. V oblasti event managementu jsou to pro mě jedny z nejzásadnějších věcí. Ať už se jedná o dodavatele cateringu, fotografické služby, grafické zpracování programu nebo případnou pomoc při přípravě místa konání.