jsme Innovation Footprint

Foto článku

Pomáháme vyhledávat, zavádět a komunikovat inovace, které jsou prospěšné společnosti i samotným firmám. 

Ilustrace O nás

soustředíme se na byznys inovace

Vycházíme z toho, že řada úspěšných a trvalých byznys řešení jsou výsledky inovací, které dokázaly propojit strategické firemní cíle s potřebou řešit společenská témata. Právě taková, společně s našimi klienty, hledáme a zavádíme do prostředí jejich firem.

Zanechme za sebou otisk, který bude smysluplný, vydělá spoustu peněz a o kterém budeme s radostí vyprávět dětem a vnoučatům.

jsme silní v komunikaci

O takových projektech je radost psát. Jsou srozumitelné, přímočaré a čím více se jim daří, tím více přinášejí byznysu i společnosti. Díky tomu a našim zkušenostem z mediální branže se nám daří vytvářet kolem práce našich klientů chtěnou pozornost.

 

baví nás to spolu

Někteří přišli z byznysu, jiní od práce pro neziskovku nebo pro stát. Každý po své vlastní cestě. A dospěli jsme k tomu, že nás to společně baví takhle… A proto jsme tady, kde se nám to pěkně protíná a dává nám to smysl.

Našli jsme inspiraci v Collinsovi, který říká “put the right people on the bus… and put them on the right seats…” Přesně tohle děláme u každé zakázky. Neprodáváme pořád dokola těch pět lidí v kanceláři - pokaždé nabízíme na míru postavený autobus. Ke spolupráci oslovujeme kolegy, kteří jsou profíci ve svém oboru, vyznávají podobné životní hodnoty a zakázkám přinášejí pohled “zvenčí”, protože pracují i pro jiné firmy. Nejdůležitější je pro nás to, že nás práce společně baví, a i když si občas nějaká “nedorozumění” taky musíme vysvětlit, tak se nad zakázkami rádi potkáváme.  

 

baví nás to s vámi 

Největší radostí je pracovat s podobně naladěnými klienty. Chceme, aby vás to taky bavilo a aby se vám líbila práce i komunikace s námi. Na strukturované konzultace a profesionální vedení zakázek i jejich komunikaci máme základní tým Innovation Footprint. Ostatní jsou specialisti, kteří se těší, až vyjede další autobus.

v autobusu s námi frčí